Summer Jam Sport Fest 2017

Stráž pod Ralskem (27.7. - 31.7. 2017)

Vyzkoušej si během 4 dní spoustu zajímavých sportovních aktivit, polaď formu na druhou půlku léta a poznej nové přátele a známé. Letos si na Sport Festu zahrajeme volejbal, basketbal a ultimate frisbee. Dáme několik seancí na inline bruslích a výlet na hrad Ralsko. Vyzkoušíš si wakeboarding a vodní lyžování a další sporty. Po sportovních aktivitách budeme grilovat a chillovat u vody. Samozřejmě, že živo bude i večer, jako na každém Summer Jamu. Reprezentovat budeme na baru i v místím klubu. Bydlet budeme v nově postavené chatě hned u jezera s pěkným výhledem na Ještěd. Doprava mikrobusem z Prahy je v ceně. Rezervace jede do 25.7.

Termín a cena
  • Summer Jam Sportfest 27.7. - 31.7.2017
  • Cena: 2190Kč / 89 EUR) včetně ubytování, dopravy a BBQ
  • Bonusy: BBQ grilování v ceně poslední večer
  • Přihlášky: Nejpozději 3 dny pro přihlášení je potřeba poslat zálohu 2000Kč/80eur. Akce se v plné výši doplácí nejpozději 7 dní před startem.

Check-in od 15:00 hod, Check-out do 11:00. Vratná kauce na ubytování a poškození majetku se stejně jako u našich ostatních zájezdů a zimního festivalu Big Snow Jam posílá na depositní účet nebo se ve výši 500Kč/os platí na místě.

Cena zahrnuje
Cena nezahrnuje
3 noci ubytování
stravu - možnost vaření
půl dne ježdění na vodním vleku
zapůjčení boardu-170Kč/den
zapůjčení vodních lyží
dopravu
průvodce a instruktor
povlečení
BBQ grilování
Ubytování

Bydlíme společně v nově postavené chatě s vlastní kuchyní zázemím a sportovním hřištěm. Naše chata je 200 metrů od jezera, 500 metrů od vodního vleku a 5 minut chůze od centra Stráže pod Ralskem, kde je supermarket, restaurace a posilovna. Pokud chceš komfortnější ubytování a více soukromí můžeš si za příplatek 250Kč/den ubytování upgradovat na dvoulůžkový pokoj v penziónu u jezera.

200m od jezera
hřiště na basket a volejbal
kuchyně, WC
zázemí pro zábavu
možnost upgrade ubytování
parkování zdarma
Aktivity

Kromě vodního lyžování a wakeboardingu se můžeš těšit i na koupání, grilování a další sportovní a společenské aktivity. V areálu naší chaty je hřiště na volejbal a basket.

Doprava

Stráž pod Ralskem, kde probíhá Summer Jam Sport Fest je v severních Čechách, asi 30km od Liberce. Pokud se Ti nechce jezdit vlastní dopravou ani autobusem, můžeš využít organizované dopravy z Prahy, která už je v ceně zájezdu

Jak se můžeš přihlásit

Tvé místo si můžeš rezervovat právě teď online. Rezervace se potvrzuje platbou zálohy 2000Kč (80EUR). Záloha jedo částečně vratná, podrobnosti najdeš v obchodních podmínkách.