Surf Kurz pro začátečníky

Algarve, Portugalsko (léto 2016)

Láká Tě surfování a hledáš příležitost, jak se to naučit? Nebo už máš Tvojí první vlnu za sebou a chceš se zlepšit na pohodovém surf campu, kde na 2km dlouhé pláži jezdí jen malá parta surfařů? Od roku 2012 jsme v "portugalském zapadákově" pomohli bezmála sto začátečníkům z Česka a Slovenska chytit první pořádnou vlnu. Rádi přivítáme na Surf Kurzu v létě 2016 i Tebe! Můžeš se těšit na 10 vysoce kvalitních lekcí během pěti dnů, perfektní zázemí na pláži, certifikované instruktory a menší partu riders a ride girsl z Česka a Slovenska. Bydlet budeme v pěkném a plně vybaveném surf kempu uprostřed přírody, v západní části Algarve. Záměrně jsme vybrali méně známou pláž, tak aby každý měl dost prostoru a klidu na učení. Ani v hlavní sezóně tady nehrozí přelidnění a boj o pozice v moři, jak je to běžné na některých jiných  surf kempech.
V létě 2014 a 2015 patřil náš SurfKurz.cz mezi nejoblíbenější surf kempy pro začátečníky a to kvůli letecké dopravě, skvělé lokalitě mimo hlavní turistický ruch a jistotě dostatečně velkých vln celou letní sezónu. Jestli nevěříš, podívej se na fotoalba z předešlých ročníků. Týdenní kurz surfování nabízíme v cenově výhodném all-in balíčku s leteckou dopravou, zapůjčení vybavení i neoprenu a včetně bohaté snídaně. V ceně je také pojištění cestovní kanceláře a služby průvodců. Pokud by Ti více vyhovovala vlastní doprava nebo jiný termín, prosím kontaktuj nás, pro firmy a skupiny umíme vytvořit surf kurz na míru.
Update 26.8. - poslední 3 volná místa na turnus 12.9.-18.9. 2016
Nejnovější fotky z letošních surf kempů najdeš na www.fb.com/surfkurz

Termín a cena
 • Termíny a ceny v létě 2016 - update volných míst k 23.8.2016
  I.vlna: 11.8.-18.8.2016 - cena 14990Kč/559eur - vyprodáno
  II.vlna: 18.8.-25.8.2016 - cena 16990Kč/629eur - vyprodáno
  III.vlna:: 24.8.-31.8.2016 - cena 16990Kč/629eur - vyprodáno
  IV.vlna: 12.-18.9.2016 - cena 16990Kč/629eur - 2 místa
 • Cena od 14990Kč / 559EUR
  zahrnuje letenky, 5 denní surf kurz o 10 lekcích, 6dní ubytování se snídaní, zapůjčení vybavení včetně neoprénu, transfery na letiště v Německu z Čech a Slovenska. Doprava je zajištěna z Brna, Prahy a Bratislavy.
 • Cena vlastní dopravou: 9990Kč/390eur bez letenky a transferů
 • Možnost upgrade: letecky z Prahy nebo Vídně (místo z Německa) + 5590Kč/200eur.
 • Přijde Ti SurfKurz drahý? Můžeš vyzkoušet Wake Camp, který stojí jen 2990Kč/110eur.
Cena zahrnuje
Cena nezahrnuje
6-7 dní ubytování se snídaní
cestovní pojištění
dopravu na letiště a letenku
transfery v Portugalsku (50eur/os)
5 dní surf kurz (10 lekcí)
zapůjčení serfu a neoprénu
příplatek 100eur/týden za bungalow (pokud nechceš stan)
Pokračuj na rezervaci
Ubytování

Algarve je malebná a turismem málo zasažená oblast na jihozápadě Portugalska. Surf camp leží 2km od moře v bambusovém háji a jak vidíš z fotek, lokalita kempu potěší duši každého romantika. Kapacita kempu je 30 osob, takže zde panuje přátelská, někdy až rodinná atmosféra. Ve stanech jsou matrace, takže se po náročném tréninkovém dni dobře vyspíš. Sprchy, WC, kuchyně a další zázemí je moderní. Stany jsou pro jednoho nebo pro dva, cena je stejná. Bungalovy jsou pro 2 nebo 3 osoby. Snídaně je v ceně ubytování, doprava z kempu na pláž samozřejmě taky.

skvělá poloha kempu
snídaně v ceně
moderní zázemí
doprava z kempu na pláž v ceně
surfařská romantika
Typický den na surf kurzu

Den začíná snídaní v 9 hodin, v 10 se jede na pláž, půjčíš si neoprén, vybereš surf a před půl jedenáctou už jsi ve vlnách. Skupinky se většinou rozdělí podle pokročilosti. Na jednoho instruktora připadá v průměru 6 až 7 surfařů. Po 90 minutové tréninkové seanci si můžeš vybavení samozřejmě nechat a dál chytat vlny. Strečink, oběd, polední pauza a už si znovu ve vlnách. Následuje odpolední trénink a po něm volné surfování. Přibližně v půl páté se Tvůj jeep vrací z pláže zpět do kempu. Cestou se můžeš s instruktory stavit na nákup nebo na drink. Večer po surfování se často griluje, večeři i se salátem si můžeš dopřát za 10 až 15 eur. Po večeři můžeš kouknout na film nebo se bavit s ostatními - surfaři většinou mají pořádnou zásobu zajímavých historek. Během pobytu Tě čeká celkem 10 tréninkových jednotek, volné surfování na zapůjčeném vybavení je možné po dohodě s trenérem odpoledne po tréninku.

Doprava

20km od našeho kempu leží nejjihozápadnější mys Evropy, takže je jasné, že do Portugalska je to dlouhá cesta, zvládneme ji ale relativně rychle díky kombinaci letecké a automobilové dopravy. Abychom Ti mohli nabídnout lepší cenu než konkurence, která jezdí jen dodávkami, létáme z několika německých letišť s low-cost aerolinkami. Vzdálenost 2900 km mezi ČR a Portugalskem tak urazíme přibližně za 11 až 16 hodin, podle toho v jakém městě nastoupíš. Nejdéle trvá cesta z Bratislavy. Z Prahy a Plzně zabere cesta přibližně 12 hodin. Prosím pamatuj, že z technických a organizačních důvodů se čas odletů může posunout až o 24 hod. O případné změně budeme klienty na turnusu, kterého se změna týká včas informovat.

Cestovní smlouva

Podívej se na cestovní smlouvu akce Summer Jam Surf Kurz. Garantuje Ti kvalitu a rozsah služeb a také dává právo na případné čerpání pojištění cestovní kanceláře proti insolvenci.

Jak se můžeš přihlásit

Vyber si termín, který Ti nejvíc vyhovuje, cena všech turnusů (vln) je stejná. Tvé místo na kempu si můžeš rezervovat právě teď online. Rezervace se potvrzuje platbou zálohy 2000Kč (80EUR). Deadline pro rezervace je 31.8.2016.